İzmir Petek Temizliği


 • Kombi Petek Temizleme

  Petek-Kirliliği-ve-Belirtileri

  Kombi ve petek temizliği için uzman firmalardan yardım almanızda fayda vardır. Zira ısıtma sistemlerinde kendiniz işlem yaparsanız sistem zarar görebilir. Bu nedenle profesyonellerden yardım almanız önerilir.

  Kombi petek temizliği genel olarak su fışkırtma şeklinde yapılır. Tazyikli su kombi ve peteği, içindeki zararlı maddelerden arındırır. Ayrıca temizlik sonrası özel kimyasallarla kombi ve peteklerin ısıtma verimliliği arttırılır. Temizlik sonrası sisteme temiz su salınarak etkili ısıtma sağlanır.

  Kombi petek temizliği sonrasında ısınma maksimuma ulaşır. Ayrıca kombi ve peteklerde oluşan korozyon nedeni ile çıkan gürültüden kurtulursunuz. En önemlisi kombi petek temizliği düzenli olarak yapılırsa faturalarınızda azalma olur.

  Kombi petek temizliği için profesyonelleri tercih edin.

  Biz tesisatınızı inceleyerek bakım ve temizliğini sizin yerinize yapıyoruz.

  Kombi petek temizliğin de bizi arayarak profesyonel ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

  Kombi Petek Temizleme Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.

  – Kombi tesisat temizliği
  – Radyatör temizleyici
  – Kombi petek temizliği
  – Kalorifer tesisat temizliği
  – Radyatör temizliği
  – Petek temizliği
  Petek temizleme

her türlü peteklerinizister radyatör olsun ister kalorifer olsun istersenizde tesisat borularınız olsun özel makina ve kimyasallar ile temizlemelerini yapıyoruz,untmayın iyi bir ısı almak istiyorsanız gerek kalorifer tesisatlarınızı gerek kombilerinizi gerek kalorifer kazanlarınızı ve kalorifer peteklerinizi kırmadan özel makina ve kimyasallar ile temizliyoruz

 

Bir Cevap Yazın