Kalorifer Kombi Su Kaçak Tespiti

 

Evinizde ve işyerinizdeki su kaçağı kalorifer su kaçaklarını kırmadan dökmeden Elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit ediyor ve garantili olarak tamir ediyoruz

 • Kombi Petek Temizleme

   Kombilerinizin ve peteklerinizin etkili ve verimli ısıtmaları için düzeni olarak temizlenmesi gerekir. Kombi ve peteklerde kullanım sonrası korozyon, çamur, kireç, tortu gibi sisteme zararlı maddeler oluşur. Bu maddelerin dönemsel olarak temizlenmemesi kombi ve peteklerin ısıtmasını olumsuz etkilemektedir.

  Kombi ve petek temizliği için uzman firmalardan yardım almanızda fayda vardır. Zira ısıtma sistemlerinde kendiniz işlem yaparsanız sistem zarar görebilir. Bu nedenle profesyonellerden yardım almanız önerilir.

  Kombi petek temizliği genel olarak su fışkırtma şeklinde yapılır. Tazyikli su kombi ve peteği, içindeki zararlı maddelerden arındırır. Ayrıca temizlik sonrası özel kimyasallarla kombi ve peteklerin ısıtma verimliliği arttırılır. Temizlik sonrası sisteme temiz su salınarak etkili ısıtma sağlanır.

  Kombi petek temizliği sonrasında ısınma maksimuma ulaşır. Ayrıca kombi ve peteklerde oluşan korozyon nedeni ile çıkan gürültüden kurtulursunuz. En önemlisi kombi petek temizliği düzenli olarak yapılırsa faturalarınızda azalma olur.

  Kombi petek temizliği için profesyonelleri tercih edin.

  Biz tesisatınızı inceleyerek bakım ve temizliğini sizin yerinize yapıyoruz.

  Kombi petek temizliğin de bizi arayarak profesyonel ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

  Kombi Petek Temizleme Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.

  – Kombi tesisat temizliği
  – Radyatör temizleyici
  – Kombi petek temizliği
  – Kalorifer tesisat temizliği
  – Radyatör temizliği
  – Petek temizliği
  Petek temizleme

Bir Cevap Yazın